Ziemassvētku eglīte pirmsskolā

23.decembrī Ziemassvētku prieku kopā ar draudzīgajiem rūķiem un dziedošo piparkūku meklēja Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupiņu bērni. Kopā tika ceptas piparkūkas un dziedāts par to, ko bērni parasti dara ziemā. Rūķi izrādīja savus čaklos darbus, dev..

Pirmsskola ielīgo Jāņus

Sanāciet, Jāņu bērni, Sagaidiet Jāņu dienu! Dzied putniņi, dzied bērniņi, Rīgas iela gavilēja 22. jūnijā Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupiņu bērni kopā ar audzinātājām un mūzikas skolotājām Evu, Daci un Līgu ielīgoja Jāņus. Lai turpinātu saglabāt la..

Iepazīstam skolu!

Mīļi gaidīti ciemiņi Smiltenes vidusskolas Rīgas ielas 16c ēkā 29.martā bija bērnudārza  “Pīlādzītis” Lapsēnu, Ezēnu un Vāverēnu grupu bērni. Savukārt 21.aprīlī pie mums viesojās mūsu skolas pirmsskolēni  – Mārītes, Burtiņi  un Ķipariņi. Viņi rudenī..

Sagaidot Mārtiņdienu

Smiltenes vidusskolas PII grupa Burtiņi šogad sagaidīja un pavadīja Mārtiņdienu mazā pulciņā, bet tas nemazināja prieku svinēt un kopīgi darbojoties sagaidīt Mārtiņdienu. Pirms svētkiem kopā tika gatavoti rotājumi grupai un maskas pašiem. Bērni mācījās dz..

Miķeļdiena grupā “Burtiņi”

Miķeļdienas rītu 29.septembrī sākām ar pārrunām, kas tad ir Miķeļdiena. Iepazinām ticējumus: Ja Miķeļdienā līst lietus būs silta ziema. Miķeļdienā jāskaita pupas vai zirņi, tad visu gadu būs nauda ko skaitīt. Tālāk devāmies iepazīt atnestos rudens dārzeņu..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux