Mēs esam Latvija!

lacp_d
Šodien, Lāčplēša dienā, piedalīsimies Smiltenes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes rīkotajā akcijā, iedegsim pie savām mājām svecīti, klusi pateiksimies un pieminēsim visus, kuriem mīlestība uz mūsu mīļo Latviju bija tik liela, ka viņi tās dēļ bija ar mieru ziedot visdārgāko – savu dzīvību!
Arī Smiltenes novads Brīvības cīņām devis daudz drosmīgu, staltu, dedzīgu un spēcīgu karavīru. Viņu piemiņai lai izskan šis Smiltenes skolēnu pašpārvaldes video sveiciens, kurš biedrības “Latvijas ģenerāļu klubs” un Jaunsardzes centra rīkotajā radošo projektu konkursā “Es esmu Latvija” ieguvis ļoti augstu novērtējumu.
Kā atzina viceadmirālis, biedrības “Latvijas ģenerāļu klubs” valdes priekšsēdētājs Gaidis Andrejs Zeibots: “Ļoti uzrunāja Smiltenes vidusskolas jauniešu patriotisms un patiesā, neviltotā mīlestība uz Latviju. Iedvesmoja cieņa, ar kādu šajā video izskan dziesma par to, kā nodzīvot krietnu mūžu, lielā mīlestībā uz Latviju un karavīriem, kuri par mūsu zemes brīvību atdeva dzīvību. Patriotiskums jau parasti sākas no mājām, no savas dzimtās vietas…
Ar lielu nepacietību gaidām brīdi, kad samazināsies vīrusa straujā izplatība un varēsim jauniešus, kuri piedalījās šī brīnišķīgā video tapšanā, uzaicināt uz Aizsardzības ministriju. Visu labāko darbu autorus gaida pārsteigums…”
Paldies Evai Evelīnai Krūmiņai, Kristiānai Kļaviņai, Kārlim Sīmanim, kā arī Ivetai un Jānim Krūmiņiem par video tapšanā ieguldīto darbu!
Mēs esam Latvija! Lai visās mājās mierpilni, sirsnīgi un gaiši svētki!

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux